• communicatie concept design
  • (06) 5022 7194
  • info@papermint.nl
logo_papermintlogo_papermintlogo_papermintlogo_papermint
  • HOME
  • PORTFOLIO
  • OVER MIJ
  • PAKKETTEN & PRIJZEN
  • PARTICULIER
  • CONTACT
filmpje_expeditie

Nieuw!


De Merk Expeditie


Jouw bedrijf is volop in ontwikkeling. Je barst van de nieuwe ideeën, maar hebt geen tijd om er vorm aan te geven. Je hebt zelf een website gebouwd, of bent hiermee begonnen. Maar het kost veel tijd en voelt niet compleet. Je bent wat aan het stoeien met de tekst, en het verhaal komt nog niet zo goed uit de verf. Je hebt eigenlijk iemand nodig die dit werk voor jou uit handen neemt, zodat jij bezig kunt zijn met wat je leuk vind. 'Af en toe input leveren is prima, maar fijn als iemand mij begrijpt en de uitstraling van mijn bedrijf naar een hoger niveau brengt!'

Mijn kracht zit in het samen ontwikkelen van een uniek communicatie concept voor jouw bedrijf, het vertellen van jouw verhaal in woord en beeld. Ik vind het leuk om voor de lange termijn verbonden te zijn aan jouw bedrijf, zodat ik me steeds meer kan inleven in jouw verhaal. Daardoor ontstaat een uniek communicatie en huisstijl concept. Want dat is een continue proces.

De expeditie

Klinkt dit voor jou bekend, dan is de merk expeditie iets voor jouw! Hoe fijn is het:

• Als je elke maand een merkoverleg in de agenda hebt staan, waarbij je uitgedaagd wordt om na te denken over de communicatie en uitstraling van jouw bedrijf

• Er uit dit overleg een concreet communicatieplan volgt. Een plan waar jij je niet meer druk om hoeft te maken, maar dat opgepakt wordt door jouw communicatie deskundige/ brand manager.

• Je weet het zeker: jouw bedrijf zal dit jaar groeien in herkenbaarheid en zichtbaarheid! Jouw verhaal is uniek en mag verteld worden in woord en in beeld.

De inhoud

• communicatie advies (hoe te komen we van A naar B) • ontwerp en drukwerk begeleiding

De Merk Expeditie concreet:
• Intake en vervolgens een maandelijks communicatie-overleg
• Instap op één van de drie groei niveaus (start up, follow up, leader)
• Communicatie plan passend bij de doelstellingen van jouw groei niveau
• In de eerste maand zetten we het communicatieplan op aan de hand van Jouw verhaal en een communicatie en design concept. Vervolgens maken we afspraken over de planning en uitvoering. Door dat ik met verschillende drukwerk leveranciers werk, is er ook advies en begeleiding in drukwerk mogelijk. • Door deze expeditie groeit jouw merk planmatig met een herkenbare huisstijl!

* Soms lopen er twee niveaus door elkaar. Staat jouw verhaal al, maar zoek je iemand die de doorvertaling weet te maken. Elk bedrijf maakt een andere ontwikkeling door. Dan kijken we samen hoe we ervoor kunnen zorgen dat we de merk expeditie voor jou op maat kunnen maken.

Drie niveaus van de merk expeditie


Je kunt op diverse niveaus starten. We kijken samen welk niveau voor jou het beste past
  • Start Up
  • Follow Up
  • Leader
Je begint met ondernemen. Jouw bedrijf heeft een logo en herkenbare huisstijl nodig. Je bent soms nog op zoek naar hoe je kort en krachtig vertelt wat je doet en waarom je dit doet.

• communicatieplan • tekst • huisstijl • logo

Jouw huisstijl staat of heeft een opfrisbeurt nodig. Nu wordt het een kwestie van doorvertalen naar verschillende communicatiemiddelen. Je hebt een grof idee van wat je nodig hebt, maar kunt wel wat advies gebruiken in de keuze in communicatiemiddelen en het ontwikkelen daarvan.

• visitekaartjes • flyers • social media inrichten • website (af)maken

Je bent lekker op dreef en zoekt naar manieren om jouw merk meer onder de aandacht te brengen. Je bent op zoek naar samenwerkingsverbanden en nieuwe communicatieconcepten. Alles weer eens op een rijtje zetten en herorganiseren. Je zoekt een sparring partner die met jou mee kan denken, planmatig kan werken aan doelstellingen en ook de uitvoering op zich kan nemen.

• groei in zichtbaarheid • verpakking • communicatieconcepten • samenwerkingsconcepten • sponsored magazine • brochure

© 2019 Papermint design studio. All Rights Reserved.